5 בעיות מחשב נייד נפוצות וכיצד לתקן אותן

5 בעיות מחשב נייד נפוצות וכיצד לתקן אותן

5 בעיות מחשב נייד נפוצות וכיצד לתקן אותן

בעיות במחשבים ניידים – נתח ענק של עולם העסקים הוא נייד, והם זקוקים לכוח מחשוב שיכול להכיל את זה. עם השנים המחשבים הניידים עברו מגושמים וכבדים לרזים וקלים. אבל, אפילו עם כל השדרוגים בעוצמה, בגודל, בקיבולת ובזיכרון, תיקון מחשבים ובעיות במחשבים ניידים עדיין מתעוררות די באופן קבוע. להלן רשימה מהירה של חמש מהבעיות הנפוצות ביותר עליהן אנו שומעים וכיצד תוכלו לטפל בהן בכוחות עצמכם.

 

בעיה : מאוורר חזק או חימום ואחריו כיבוי. מחשבים ניידים מסתובבים הרבה. זה יכול להוביל להגבלת צריכת האוויר למאוורר. זה גם נותן להם שפע של הזדמנויות לגרור אבק וחלקיקים זרים למערכת הקירור שלהם דרך פורטל המאוורר שלהם.

הפתרון : השתמש במחשב הנייד שלך על משטחים קשים ושטוחים; הימנע מהנחתו על משטחים רכים העלולים לחסום את מעבר האוויר. נקה את המאוורר שלך באמצעות אוויר דחוס. הגבל את מספר התוכניות שאתה מפעיל בבת אחת גם מכיוון שככל שאתה מפעיל יותר, כך קשה יותר לעבוד.

בעיה : מחשב נייד פועל לאט . זה קורה לעתים קרובות למדי ויכול להיות שקשור לשטח הכונן הקשיח, תוכנות זדוניות או הסימנים הראשונים לכישלון בציוד.

הפיתרון : ישנן דרכים רבות לנסות להתמודד עם בעיות מהירות, אך עיין בפוסט הבלוג שלנו המוקדש רק לנושא זה ל 10 טיפים להעלאת המכונה שלך .

בעיה : הסוללה לא מחזיקה מעמד. אחת התכונות הטובות ביותר של מחשב נייד היא שהיא אלחוטית. אבל, אנו חיים בפחד מתמיד לניקוז הסוללה שלנו ונגמר לו המיץ, ולכן אנו כל הזמן קשה על הסוללה שלנו.

הפתרון : ראשית, בדוק את כל חיבורי כבל המטען שלך כדי לוודא שהם דחוסים. בשלב הבא, סנן את הסוללה לחלוטין וטען אותה על ידי השארת המחשב הנייד דולק עד שהוא מת. אחד התיקונים הגדולים ביותר של כל הטכנולוגיה הוא פשוט לנקז ממנה את האנרגיה במלואה ולנסות שוב, המקבילה הממוחשבת לשנת לילה טובה. אם היא עדיין נכשלת הרבה יותר מהר מכפי שצריך, יתכן שתצטרך להחליף את הסוללה עצמה.

בעיה : אין אינטרנט . מחשבים ניידים ידועים לשמצה בגלל איבוד החיבור לאינטרנט, מה שעלול להוות טרחה משמעותית. לפני שאתה מניח כשל בציוד כלשהו, ​​נסה כמה צעדים בסיסיים.

הפיתרון : ברוב המחשבים הניידים יש כפתור או מתג אלחוטי בפועל להפעלת החיבור, מצא אותו ולוודא שהוא נמצא במצב ON. ואז אתחל מחדש את הנתב שלך, שוב באמצעות ניקוז טקטיקת הכוח; נתקו את הנתב, נתנו לכל המיץ להתנקז למשך 10-20 שניות ואז חברו אותו שוב. אם אתם עדיין מתקשים, פותרו את חיבורי הרשת בלוח הבקרה שלכם. לבסוף, בנה מחדש את הרשת שלך מההתחלה כדי לוודא שכל החיבורים שלך מוגדרים כראוי.

מסך שחור. אתה פותח את המחשב הנייד שלך, מדליק אותו, שומע שהוא פועל, אבל המסך שחור.

הפתרון : נתק את הכוח, הסר את הסוללה והחזק את לחצן ההפעלה למשך 30 עד 60 שניות. חבר מחדש את כבל המתח והתחל מחדש. ואז כבה שוב, הכניס את הסוללה והתחל מחדש.

תיקון מחשבים – אם אתה מנסה אחד מהתיקונים "עשה זאת בעצמך" ועדיין נתקלת באותה בעיה, הגיע הזמן להכניס איש מקצוע לתיקון מחשבים ניידים. הטכנאים בלפטופ אקספרט הם מומחים בתחומי מחשבים, מדפסות, שרתים ותחזוקה של נקודת מכירה ו תיקון מקבוק. אנו מציעים גם מספר רמות שירות, החל משעה לשעה לתחזוקה חוזית. פנה אלינו עוד היום כדי לתקן את בעיות המחשב שלך והמחשב הנייד שלך עומד על רגליו.

 

דילוג לתוכן